darmowa dostawa
Podczas zakupów wpisz KOD:
WIOSNA
skorzystaj do 13 MAJA 2016


Tylko teraz z okazji ciepłych wiosennych dni, dokonując zamówienia w sklepie Eyemasters, dostarczymy Twoje zakupy bezpłatnie.


Koszt dostawy bez względu na sposób wysyłki : 0 PLN


Możesz wykorzystać swój kod rabatowy osobiście lub przekazać go przyjaciołom. Podczas składania zamówienia, wpisz powyższy kod, a wartość jego zostanie pomnijeszona o koszty wysyłki. Śpiesz się jednak, gdyż kod rabatowy można wykorzystać tylko do 13 maja 2016przewoznicy

Jeśli nie wiesz w jaki sposób wykorzystać posiadany kod i gdzie go wpisać podczas składania zamówienia , przejdź TUTAJ
Szczegóły i regulamin wykorzystania niniejszego kodu znajdziesz: TUTAJ1. Niniejszy regulamin dotyczy promocji sklepu Eymasters pod tytułem "Darmowa dostawa".

2. Posiadany Bon rabatowy można zrealizować w sklepie internetowym Eyemasters, dostępnym pod adresem http://eyemasters.pl Sformuowania; Bon rabatowy, Voucher, Talon lub Kod rabatowy są równoznaczne i stosowane zamiennie. Są rozumiane jako upust, które uprawnia do dokonania zakupów w sklepie internetowym wraz ze zniżką w wysokości wartości danego Bonu przkazanego w postaci ciągu znaków (kodu). Bony posiadają datę ważności i może być wykorzystany tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.

3. Przedmiotem promocji jest udzielany rabat na zakupy w sklepie internetowym Eyemasters, w wysokości kosztów dostawy. Rabat przyznawany jest, w przypadku dostawy zamówienia na terenie Polski przy wyborze przewoźnika typu STANDARD - Inpost i EXPRESS - kurier oraz dostawy do innych krajów przy wyborze przewoźnika STANDARD - poczta

4. Promocja "Darmowa dostawa" nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w sklepie.

5. Przy dokonywaniu zakupów w sklepie, jednorazowo można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy . Zebranie kliku kodów rabatowych nie stanowi podstawy do zwiększenia przyznanego rabatu i wykorzystania go w ramach jednego zamówienia.

6. Kod rabatowy można wykorzystać w przypadku dokonania zakupu produktów w sklepie Eyemasters których wartość przekacza 200 zł.

7. Bon nie jest środkiem płatniczym, a przyrzeczeniem rabatu przy zachowaniu określonych warunków niniejszego Regulaminu i nie może zostać wymieniony na pieniądze ani nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego.

8. W przypadku zwrotu zakupionych w sklepie artykułów, z tytułu odstąpienia od umowy zawartej na odległość, zakup produktów uznaje się za niezrealizowany i niedoszły, a warunek (1) punkt 7 uznaje się za niespełniony, co wiąże się ze zwrotem wszystkich artykułów promocyjnych . W przypadku braku zwrotu artykułów promocyjnych, sklep nalicza wartość artykułu promocyjnego , jako pełnowartościowego artykułu, po bieżącej cenie produktu oferowanego w sklepie i odlicza od wartości zwracanych artykułów.

9. Promocja jest ograniczona czasowo w terminie od 10 maja 2016 r. do 13 maja 2016r.

10. Skorzystanie z bonu, przez osoby biorące udział w promocji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych dla celów promocyjnych i marketingowych przez Modern Trade Solutions Ltd ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późn. zm. ) oraz wyrażają zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną ( na podany adres e-mail ) informacji handlowych.

11. Każdy biorący udział w Promocji, wykorzystując bon rabatowy, oświadcza, że zapoznał się z jego regulaminem, akceptuje go w całości i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń.delivery


Wysyłka w 24h

returns

14 dni
na zmianę decyzji

about us

Najwyższy standard
Najwyższa jakość

returns

24 miesięczna
gwarancja

Newsletter

Wpisz adres e-mail