darmowa dostawa
Podczas zakupów wpisz KOD:
DZIENMAMY
Tylko do 26 MAJA 2016

WSZYSKIEM MAMOM, Z OKAZJI ICH Dnia, ŻYCZYMY wszystkiego co najlepsze.

Tylko teraz z okazji Dnia Mamy, dokonując zamówienia w sklepie Eyemasters, dostarczymy Twoje zakupy bezpłatniea dodatkowo otrzymasz Zestaw do pielęgnacji i konserwacji okularów GRATIS !Koszt dostawy, bez względu na sposób wysyłki : 0 PLN

ZESTAW DO PIELĘGNACJI I KONSERWACJI OKULARÓWi : 0 PLN

Możesz wykorzystać swój kod rabatowy osobiście lub przekazać go przyjaciołom. Podczas składania zamówienia, wpisz powyższy kod, a wartość jego zostanie pomnijeszona o koszty wysyłki. Śpiesz się jednak, gdyż kod rabatowy można wykorzystać tylko do 26 Maja 2016.


Zobacz również inne akcesoria do okularów dostępne w naszym sklepie.

przewoznicy

Jeśli nie wiesz w jaki sposób wykorzystać posiadany kod i gdzie go wpisać podczas składania zamówienia , przejdź TUTAJ
Szczegóły i regulamin korzystania z niniejszego kodu znajdziesz: TUTAJ1. Niniejszy regulamin dotyczy promocji sklepu Eymasters pod tytułem "Dzień Mamy".

2. Posiadany Bon rabatowy można zrealizować w sklepie internetowym Eyemasters, dostępnym pod adresem http://eyemasters.pl Sformowania; Bon rabatowy, Voucher, Talon lub Kod rabatowy są równoznaczne i stosowane zamiennie. Są rozumiane jako upust w postaci ciągu znaków (kodu), które uprawnia do dokonania zakupów w sklepie internetowym wraz ze zniżką w wysokości wartości danego Bonu. Bony posiadają datę ważności i może być wykorzystany tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.

3. Warunkiem skorzystania z niniejszej promocji jest wpisanie hasła " DZIENMAMY " , podczas skałdania zamówienai, w pole "bony rabatowe".

4. Przedmiotem promocji jest udzielany rabat na zakupy w sklepie internetowym Eyemasters, w wysokości kosztów dostawy. Rabat przyznawany jest, w przypadku dostawy zamówienia na terenie Polski przy wyborze przewoźnika typu STANDARD - Inpost i EXPRESS - kurier oraz dostawy do innych krajów przy wyborze przewoźnika STANDARD - poczta .

5. Bon rabatowy dostępny w promocji "Dzień Mamy" posiada wartość może być wykorzystany tylko na produkt : "Zestaw do czyszczenia i konserwacji okularów" , dostępny pod adresem: http://eyemasters.pl/pl/akcesoria/113018001-em09-zestaw-do-czyszczenia-i-konserwacji.html , zwany dalej artykułem promocyjnym oraz na pokrycie kostów dostawy. Nie ma możliwości jego zamiany na inny produkt lub wymiany na ekwiwalent pieniężny .

6. Przy dokonywaniu zakupów w sklepie, jednorazowo można wykorzystać tylko jeden bon . Zebranie kliku bonów rabatowych nie stanowi podstawy do zwiększenia przyznanego rabatu i wykorzystania go na kilka produktów.

7. Bon nie jest środkiem płatniczym, a przyrzeczeniem rabatu przy zachowaniu określonych warunków niniejszego Regulaminu i nie może zostać wymieniony na pieniądze ani nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego.

8. Kod rabatowy można wykorzystać tylko w przypadku spełnienia dwóch warunków jednocześnie : (1) Dokonania zakupu okularów lub oprawek w sklepie eyemasters na sumę ponad 300 zł. W przypadku zwrotu zakupionych w sklepie artykułów, z tytułu odstąpienia od umowy zawartej na odległość, zakup uznaje się za niezrealizowany.

9. W przypadku zwrotu zakupionych w sklepie artykułów, z tytułu odstąpienia od umowy zawartej na odległość, zakup artykułu uznaje się za niezrealizowany i niedoszły, a warunek (1) punkt 7 uznaje się za niespełniony, co wiąże się ze zwrotem wszystkich artykułów promocyjnych . W przypadku braku zwrotu artykułów promocyjnych, sklep nalicza wartość artykułu promocyjnego , jako pełnowartościowego produktu, po bieżącej cenie produktu oferowanego w sklepie i odlicza od wartości zwracanych artykułów.

10. Promocja ograniczona ilościowo, do wyczerpania zapasów.

11. Skorzystanie z bonu, przez osoby biorące udział w promocji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych dla celów promocyjnych i marketingowych przez Modern Trade Solutions Ltd ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późn. zm. ) oraz wyrażają zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną oraz telefoniczną, informacji handlowych marketignowych.

12. Każdy biorący udział w Promocji, wykorzystując bon rabatowy, oświadcza, że zapoznał się z jego regulaminem, akceptuje go w całości i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń.delivery


Wysyłka w 24h

returns

14 dni
na zmianę decyzji

about us

Najwyższy standard
Najwyższa jakość

returns

24 miesięczna
gwarancja

Newsletter

Wpisz adres e-mail