/ Regulamin Bonu rabatowego

Skoro odwiedziłeś tą stronę, zapewne jesteś w posiadaniu uniklanego kodu rabatowego.
Zapoznaj się z warunkami z jego korzystania w sklepie eyemasters.pl .
Jeśli nie wiesz jak użyć swojego kodu, odwiedź stronę BONY RABATOWE1. Posiadany Bon rabatowy można zrealizować w sklepie internetowym Eyemasters, dostępnym pod adresem http://eyemasters.pl

2. Bony posiadają datę ważności i może być wykorzystany tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.

3. Bon rabatowy może być wykorzystany na cały asortyment wszystkich marek, które zostały wymienione na voucherze.

4. Przy dokonywaniu zakupów w sklepie, jednorazowo można wykorzystać tylko jeden bon . Zebranie kliku bonów rabatowych nie stanowi podstawy do zwiększenia przyznanego rabatu.

5. Bon nie jest środkiem płatniczym, a przyrzeczeniem rabatu przy zachowaniu określonych warunków niniejszego Regulaminu i nie może zostać wymieniony na pieniądze ani nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego.

6. Sformowania; Bon rabatowy, Voucher, Talon są równoznaczne i stosowane zamiennie. Są rozumiane jako upust w postaci ciągu znaków (kodu), które uprawnia do dokonania zakupów w sklepie internetowym wraz ze zniżką o konkretnej wartości danego Bonu.

7. Skorzystanie z bonu, przez osoby biorące udział w promocji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych dla celów promocyjnych i marketingowych przez Modern Trade Solutions Ltd (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późn. zm.) oraz zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną ( na podany adres e-mail oraz podany numer telefonu ) informacji handlowych i marketingowych.

8. Każdy biorący udział w Promocji, wykorzystując bon rabatowy, oświadcza, że zapoznał się z jej regulaminem, akecptuje go  i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń.

delivery


Wysyłka w 24h

returns

14 dni
na zmianę decyzji

about us

Najwyższy standard
Najwyższa jakość

returns

24 miesięczna
gwarancja

Newsletter

Wpisz adres e-mail