/ PACZKOMATY

Czym są Paczkomaty InPost ?
Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Osoba robiąca zakupy w an sklepie Eymasters – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru w momencie dostarczenia przesyłki do wybranego Paczkomatu. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

Jak długo trzeba czekać na doręczenie ?
Przesyłka trafia do Paczkomatu zwykle w przeciągu 2-3 dni roboczych po nadaniu przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach (około 4% wszystkich wysyłek realizowanych przez operatora Paczkomatów - firmę InPost) - przesyłka może dotrzeć do Paczkomatu z opóźnieniem. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Instrukcja paczkomty

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę do nadawcy.

Co to jest paczkomat domyślny ?
Paczkomat domyślny to paczkomat, do którego InPost dostarczy Twoją przesyłkę.
Z listy dostępnych paczkomatów wybierz ten, który jest najbliżej Twojego miejsca pracy lub zamieszkania. Jeśli w Paczkomacie domyślnym chwilowo nie będzie wolnych skrytek na Twoją przesyłkę - zostanie ona dostarczona do Paczkomatu alternatywnego.Informację o paczkomacie, z którego będziesz mógł odebrać przesyłkę dostaniesz m.in. w w wiadomości SMS na podany numer telefonu komórkowego.

Co to jest paczkomat alternatywny ?
Paczkomat alternatywny to paczkomat, do którego InPost dostarczy Twoją przesyłkę w przypadku, gdy w Paczkomacie domyślnym nie będzie wolnej skrytki.
Z listy dostępnych Paczkomatów alternatywnych wybierz ten, który jest najbliżej wybranego Paczkomatu domyślnego. Pamiętaj też, żeby obydwa paczkomaty znajdowały się w jednym mieście . Informację o paczkomacie, z którego będziesz mógł odebrać przesyłkę dostaniesz m.in. w w wiadomości SMS na podany numer telefonu komórkowego.

Lista aktywnych paczkomatów jest na bieżąco aktualizowana. Jeśli któryś z paczkomatów jest niedostępny oznacza to, że w tym momencie jest przepełniony lub wystąpiła w nim awaria. Należy wybrać inny w najdogodniejszej dla siebie lokalizacji.

delivery


Wysyłka w 24h

returns

14 dni
na zmianę decyzji

about us

Najwyższy standard
Najwyższa jakość

returns

24 miesięczna
gwarancja

Newsletter

Wpisz adres e-mail