POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Niniejsza polityka prywatności mówi, w jaki sposób wykorzystujemy dane osobowe zebrane w tej stronie internetowej. Przeczytaj niniejszą politykę prywatności przed skorzystaniem z witryny lub przesłaniem jakichkolwiek danych osobowych. Korzystając ze strony, akceptujesz praktyki opisane w niniejszej polityce prywatności. Zachęcamy Cię do zapoznania się z polityką prywatności, aby upewnić się, że rozumiesz, w jaki sposób wykorzystasz podane przez Ciebie dane osobowe.

Uwaga: zasady prywatności określone w niniejszej polityce prywatności dotyczą tylko tej strony internetowej. Jeśli łączysz się z innymi stronami internetowymi, zapoznaj się z polityką prywatności zamieszczoną w tych witrynach.

Administratorem danych jest:
InVisioLab Ltd
590 Kingston rd
London SW20 8DN
Wielka Brytania

Wszystkie dane osobowe zebrane za pośrednictwem tej strony internetowej będą bezpieczne. Dążymy do ochrony Twojej prywatności.

 

 

Pliki cookies pomagają nam w usprawnianiu naszego serwisu internetowego i świadczeniu lepszych usług, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Ściśle biorąc, pozwalają nam na:

  • oszacowanie liczby i wzorów odwiedzin na stronie,
  • gromadzenie informacji na temat Twoich preferencji i nadanie naszemu serwisowi indywidualnego charakteru stosownie do Twoich osobistych zainteresowań,
  • przyśpieszenie procesu realizowanego przez Ciebie wyszukiwania,
  • rozpoznanie Cię, kiedy powracasz na naszą stronę.

 

Korzystamy z danych osobowych, które nam przekazujesz, tylko po to, aby realizować zamówienia i pomagać nam przy projektowaniu nowych produktów i usług. Możemy skontaktować się z Tobą w dowolnym czasie. Zapewniamy, że uważamy, że wszystkie informacje, które nam przekazujesz, są całkowicie prywatne i poufne. Nigdy nie udostępnimy, nie wynajęliśmy ani nie sprzedamy nikomu Twoich danych osobowych. Twoje dane związane z zamówieniem mogą być przetwarzane przez; przewoźników pocztowych i kurierskich, systemy obsługi szybkich płatności.

Możemy udostępniać informacje agencjom rządowym lub innym firmom pomagającym nam w zapobieganiu oszustwom lub dochodzeniu. Możemy to zrobić, gdy:
1. dozwolone lub wymagane przez prawo; lub,
2. próby ochrony przed rzeczywistym lub potencjalnym oszustwem lub nieautoryzowanymi transakcjami lub zapobieżenia im; lub,
3. badanie oszustwa, które już miało miejsce. Informacje te nie są dostarczane tym firmom w celach marketingowych.

 

Twoje dane osobowe są bezpiecznie przechowywane. Tylko upoważnieni pracownicy, mają dostęp do tych informacji. Wszystkie biuletyny z tej strony pozwalają zrezygnować z dalszych wysyłek.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub uwagi dotyczące naszej polityki prywatności, możesz skontaktować się z nami.

 delivery


Wysyłka w 24h

returns

14 dni
na zmianę decyzji

about us

Najwyższy standard
Najwyższa jakość

returns

24 miesięczna
gwarancja

Newsletter

Wpisz adres e-mail