/ O sklepie

 

pay


Dzięki Eyemasters , masz dostęp do setek oryginalnych oprawek i okularów przeciwsłonecznych dostępnych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy naszym klientom światowej klasy serwis Obsługi Klienta, który jest łatwy i komfortowy. Oprócz kilkuset dokładnie przez nas sfotografowanych i opisanych produktów znajdziesz u nas także praktyczne porady oraz przegląd najnowszych trendów.pay
Nasz zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 10 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Staramy się, aby sklep Eyemasters stał się największym i najchętniej odwiedzanym sklepem internetowym z oprawkami i okularami.

Eyemasters z dumą zapewnia doskonałą obsługę i satysfakcję klienta gwarantując najwyższej jakości oprawek korekcyjnych i okularów przeciwsłoneczne. Nieważne, czy jesteś nowym klientem czy wracasz aby zrobić zakupy ponownie, Centrum Pomocy dostarczy Ci odpowiedzi, których szukasz. Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc!

Chcesz się z nami skontakować, potrzebujesz więcej informacji ?
Nic prostrzego, użyj formularza kontaktowego dostępnego TUTAJ lub napisz bezpośrednio na adres e-mail:
info @ eyemasters.pl

Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe. Zwykle odpowiadamy w przeciągu kilku godzin od otrzymania wiadomości.

Adres korespondencyjny:
EYEMASTERS
Modern Trade Solutions Ltd

Budynek ORCO - PO BOX
Al. Jerozolimskie 81 lok. 7.10
02-001 Warszawa
Polska

PL 10 1160 2202 0000 0002 4233 9410
Modern Trade Solutions Ltd

Bank Millennium SA
ul.Stanisława Żaryna 2A,
02-593 Warszawa
Polska
pay

delivery


Wysyłka w 24h

returns

14 dni
na zmianę decyzji

about us

Najwyższy standard
Najwyższa jakość

returns

24 miesięczna
gwarancja

Newsletter

Wpisz adres e-mail