/ Formy Płatności

Z jakich form płatności mogę korzystać przy dokonywaniu zakupów?
Istnieje możliwość korzystania z następujących form płatności: kartami płatniczymi i kredytowymi jak; Visa, Visa Electrón, Mastercard, American Express i Paypal , systemem płatności HomePay oraz zwykłym przelewem bankowym .

pay

PRZELEW BANKOWY
Chcąc dokonać płatności za zakupione produkty za pośrednictwem przelewu bankowego, wraz z zakończeniem procesu zamówienia, otrzymasz indywidualne dane w oparciu o które wykonasz przelew bankowy. Ważne aby w tytule przelewu podać tylko numer zamówienia. Z chwilą otrzymania należności, zostanie szo tym poinformowany poprzez email, zamówienie zostaje potwierdzone i przekazane do realizacji.

bank

Płatności HOMEPAY
Dzięki systemowi szybkich płatności HOMEPAY, zapłacisz szybko za swoje zakupy z większości najpopularniejszych banków w Polsce.

homepay

KARTY PŁATNICZE
Płatność dokonywana jest za pośrednictwem serwisu Paypal, który jest organizatorem transakcji. System akceptuje są wszelkie najpowszechniejsze karty płatnicze, debetowe oraz kredytowe. Z chwilą obciążenia twojej karty kwotą transakcji otrzymasz ninieszą potwierdzającą informację na podany e-mail.

Nie musisz mieć aktywnego konta w serwisie Paypal, aby dokonać płatności swoją kartą płątniczą. Wystarczy wybrać "nie posiadam konta" , gdy zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę płatności Paypal.

paypal
Podmiotem odpowiedzialnym za transakcje kartami płatniczymi jest:
PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.
22-24 Boulevard Royal,
L- 2449 Luksembourg.

Z jakiego powodu może zostać odrzucona moja karta kredytowa/debetowa ?
Twoja karta może zostać odrzucona z następujących przyczyn:

- Upłynął termin ważności karty: sprawdź czy nie został przekroczony termin ważności Twojej karty.
- Możliwe, że przekroczony został limit karty: zapytaj w Twoim banku czy nie przekroczona została dopuszczalna kwota zakupów.
- Być może któreś z wprowadzonych danych nie są poprawne: sprawdź czy dobrze zostały wypełnione wszystkie wymagane pola.

Czy otrzymam potwierdzenie zakupu jak np paragon?
Tak. Dowód zakupu jest każdorazowo dołączany do przesyłki i jest niezbędny podczas procedury reklamacyjnej.

Czy mogę otrzymać fakturę na moją firmę ?
Tak. Wystarczy podczas skaładania zamówienia w sekcji danych osobowych dodac dane identyfikujące podatnika na które ma być wystawiona faktura. Adres wysyłki nie musi się zgadzać z adresem na fakturze.

Czy jest bezpieczne korzystanie z mojej karty kredytowej/debetowej przez internet ?
Tak, dane na naszej stronie są kodowane w protokole SSL. W przypadku płatności kartami Visa i Mastercard, akceptowane są wyłącznie transakcje autoryzowane poprzez usługę 3-D Secure. Po potwierdzeniu, że karta działa w systemie 3-D Secure, system połączy się z bankiem-wystawcą karty, w celu autoryzacji transakcji przez kupującego. Karta zostanie obciążona po uzyskaniu potwierdzenia ze strony banku. W przypadku braku potwierdzenia, zamówienie zostanie anulowane.

delivery


Wysyłka w 24h

returns

14 dni
na zmianę decyzji

about us

Najwyższy standard
Najwyższa jakość

returns

24 miesięczna
gwarancja

Newsletter

Wpisz adres e-mail