/ Zwroty & wymiana towaru

Co należy zrobić, by dokonać zwrotu produktu ?
Jeśli z jakiś przyczyn chcesz zwrócić produkty zakupione w naszym sklepie, użyj formularza zwrotu, logując się na swoim koncie, dostępnego w zakładce "TWOJE KONTO" oraz w dziale Historia Zamówień. Zostaniesz poproszony o zaznaczenie zwracanego produktu oraz jego ilości. Informacja, zostanie przekazana do realizacji, a Ty otrzymasz na swój email, dokumenty dotyczące zwracanych produktów oraz list przewozowy. Firma transportowa skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia godziny odbioru. Jeśli chcesz zmienić umówioną datę, musisz się skontaktować bezpośrednio z firmą transportową.

Jakie dokumenty musze dołĄCzyĆ WRAZ ZE ZWRACANYMI ZAKUPAMI ?
Warunkiem zwrotu, jest posiadanie dowodu zakupu, który należy dołaczyć do zwracanych artykułów . Wraz z nim, w przesyłce należy umieścić również, wypełniony formularz zwrotu/wymiany dostępny poniżej.

formularz zwrotu

Czy mogę wymienić zakupiony produkt na inny rozmiar / kolor / model ?
Tak, w takim wypadku proszę postępować w sposób identyczny jak w przypadku zwrotu zakupów. Warunkiem wymiany jest nie posiadanie przez produkt śladów użytkowania oraz dołączenie do przesyłki rachunku sprzedaży oraz formularza zwrotu z zaznaczoną opcją wymiany.

Jak przygotować przesyłkę ze zwrotem ?
Warunkiem uwzględnienia zwrotu jest brak śladów użytkowania produktów oraz dołączenie do przesyłki rachunku sprzedaży.
Zwracane zakupy należy umieścić w pudełku, w którym produkty zostały dostarczone, następnie zakleić plombą zabezpieczającą dołączoną do zamówienia. W tej formie zwracane produkty należy wydać kurierowi. W trosce o bezpieczeństwo zawartości przesyłki, zwroty tylko w tej formie będą uwzględniane .

W jaki sposób mam odesłać zwracane produkty i na jaki adres ?
Zwracane produkty zostaną odebrane od Ciebie przez firmę kurierską. Kurier skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia godziny odbioru i będzie posiadał wypełniony formularz nadawczy, zatem nie musisz martwić się o adres do zwrotu.
Instrukcja zwrotu zakupów
Koszt obsługi zwrotu wynosi 9 PLN
Jest niezależny od formy dostawy zamówienia do klienta oraz od ilości zamawianych i zwracanych produktów. Kwota ta zostanie uwzględniona podczas dokonywania zwrotu płatności. Automatycznie po kliknięciu przycisku "ZWROT" na Twoim koncie oraz zaakceptowaniu zwrotu , otrzymasz na email etykietę kurierską ze wszystkimi wypełnionymi danymi.

Możesz również dokonać zwrotu we własnym zakresie, wybierając swojego przewoźnika. Poinformuj nas jednak o tym podczas dokonywania zwrotu , w polu dodatkowy opis., na swoim koncie. W takim przypadku nie zostaniesz obciążony kwotą obsługi kurierskiej zwrotu.

Ile mam czasu na dokonanie zwrotu ?
Termin dokonania zwrotu wynosi 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zamówienia.

Czy mogę osobiście oddać zwracane okulary w stacjonarnym punkcie lub sklepie ?
Niestey w tej chwili nie posiadamy stacjonarnych punktów, zatem zwracany produkt musi być odesłany. Nie ma możliwości osobistego zwrócenia produktów.

Jak otrzymam kwotę wynikającą ze zwrotu ?
Po zatwierdzeniu zwrotu otrzymasz kwotę w taki sam sposób, w jaki dokonany został zakup. Zwracana kwota płatności będzie uwzględniała koszt obsługi zwrotu.

Kiedy otrzymam kwotę wynikającą ze zwrotu?
Po zatwierdzeniu zwrotu (artykuły muszą być w doskonałym stanie i posiadać wewnętrzne etykietki), otrzymasz e-mail potwierdzający, gdzie wskazana zostanie kwota, która będzie zwrócona na Twoje konto w ciągu kilku dnii.

Pamiętaj, że wpływ na konto Twojej karty kredytowej zależy zawsze od Twojego banku.

Co mam zrobić jeśli kwota zwrotu nie jest właściwa?
Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, a rozwiążemy problem jak najszybciej.

Eyemasters zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotów zakomunikowanych; wysłanych i dostarczonych po ustalonym terminie, przesyłek bez dowodu zakupu i formularza zwrotu lub w przypadku produktów, które nie znajdują się w tym samym stanie, w jakim zostały odebrane.

delivery


Wysyłka w 24h

returns

14 dni
na zmianę decyzji

about us

Najwyższy standard
Najwyższa jakość

returns

24 miesięczna
gwarancja

Newsletter

Wpisz adres e-mail